Horká hlava. Boxer těžké váhy překvapil reportérku, políbil ji

26. března 2019 14:42 - Praha

Boxer Kubrat Pulev se rozhodl pro nečekaný závěr rozhovoru, který vedl s reportérkou Jennifer Ravalovou z Vegas Sports Daily. Nevinné otázky ho vyprovokovaly k polibku. Jak boxer udržuje nervy v klidu, když prožívá zápas, a kdy se chystá vrátit do ringu. Dvě odpovědi a překvapivý konec, rozhovor sedmatřicetiletý Bulhar uzavřel důvěrným rozloučením.

 

Facebook: Kubrat Pulev

„Trochu rozpačité, zvláštní,“ uvedla reportérka na Twitteru. Boxer těžké váhy reagoval, že Ravalová je jeho kamarádka a zúčastnila se se svými přáteli oslav po zápase, ve kterém zvítězil nad Bogdanem Dinuem v americkém městě Costa Mesa.

„Na videu, po našem polibku, jsme se oba zasmáli a navzájem si poděkovali. Nic víc v tom není,“ uvedl Pulev, který v kariéře 27krát zvítězil, jen jednou prohrál, a to v roce 2014, když nestačil na Vladimira Klička.

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.