Rubriky:

Bojové sporty

Živě

Drsňák v nesnázích! Políbil reportérku, teď mu hrozí žaloba

29. března 2019 14:36 - Los Angeles

Když dá v ringu soupeři tvrdý direkt, fanoušci šílí nadšením a všechno je v pohodě. Když se ale nechal profesionální boxer unést a po jednom z rozhovorů políbil na závěr reportérku, je najednou těžká váha v úzkých. Bulharskému rohovníkovi Kubratu Pulevovi totiž hrozí žalobou a on navíc bude muset před sportovní komisí státu Kalifornie (CSAC) vysvětlovat, proč ženu políbil na ústa.

Reuters

Sedmatřicetiletý Pulev po vítězství k.o. v sedmém kole nad Rumunem Bogdanem Dinuem v kalifornském městě Costa Mesa chytil reportérku Jennifer Ravalovou za obličej a políbil ji na ústa. "Bereme to velmi vážně. Než bude moci znovu boxovat v Kalifornii, bude muset předstoupit před komisi a prokázat, že se bude chovat s respektem," uvedla mluvčí CSAC Veronica Harmsová.

Květnového slyšení komise se má zúčastnit i Ravalová. "Cítila jsem se hodně nepříjemně a byla jsem hodně naštvaná kvůli tomu, že se ke mně Kubrat Pulev choval takhle neprofesionálním způsobem. Neudělala jsem nic, co by pana Puleva opravňovalo k tomu, aby mě chytil za tvář, políbil mě a popadl za zadek. Byla jsem na zápasu jako profesionální zástupkyně médií," uvedla.

Jeden z nejpopulárnějších bulharských sportovců se ale za své chování při rozhovoru omlouvat nehodlá. "Ta reportérka Jenny je ve skutečnosti moje kamarádka a po tom rozhovoru jsem byl v tak povznesené náladě, že jsem jí dal pusu. Později toho večera byla spolu s dalšími mými přáteli na pozápasové oslavě," uvedl boxer s přezdívkou "Kobra", jenž z 28 zápasů v profesionálním ringu prohrál jen jediný, v roce 2014 s tehdejším šampionem Vladimirem Kličkem.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.