Živě

Tady je důkaz. Rychlá levačka a bouřlivák McGregor rozdupal fanouškovi telefon

12. dubna 2019 14:57 - Praha

Jak to bylo opravdu s rozdupaným telefonem od výstředního zápasníka MMA Conora McGregora? Na svět se dostalo video, které zachycuje kontroverzní příběh irského bouřliváka v Miami. Ten se před měsícem po páté hodině ranní dostal do sporu s jedním fanouškem.

Reuters

Několik příznivců si McGregora fotilo, viděl, že má kolem sebe asi deset lidí. V jeden okamžik ho lidé obestoupili a on se s jedním z nich dostal do křížku. Proč? To není na videu vidět, ale telefon mu levou rukou vytrhl, položil na zem a několikrát na něj dupl.

McGregora následně zatkla policie, ten byl po zaplacení kauce 12 500 dolarů propuštěn. „McGregor se zapojil do malého sporu, který musela nakonec řešit policie. Slibuje plnou spolupráci při vyšetřování případu," prohlásil po incidentu právník Samuel Rabin.

Podle serveru sports.yahoo.com fanoušek obvinění stáhl a obě strany spor urovnaly mimosoudně. Poškozený měl požádat o náhradu 15 tisíc dolarů. Nejvíce byl ale rozrušený z toho, že přišel o fotografii svého dítěte.

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.