Živě

Potvrzeno. Odveta mezi Joshuou a Ruizem se uskuteční ještě letos

5. června 2019 13:24 - Londýn/Praha

Dozvuky několik dní starého zápasu v těžké váze ve fanoušcích boxu ještě stále doznívají, ale už teď mají příznivci tohoto sportu představu o tom, kdy se dočkají odvety mezi Anthonym Joshuou a Andym Ruizem. V plánu je uskutečnit ji ještě v tomto roce.

 

Frank Franklin II, ČTK/AP

Konkrétně půjde o listopad či prosinec, místo utkání bude upřesněno v blízké době. Na svém Twitteru to potvrdil Joshuův promotér Eddie Hearn. Klauzule o odvetě byla součástí smlouvy už před prvním zápasem.

Ruiz před pár dny šokoval svět boxu, když dokázal porazit Joshuu v sedmém kole technickým k.o. Přitom do zápasu Ruiz původně neměl ani nastoupit. V plánu totiž bylo, že Joshua bude boxovat s Jarrellem Millerem. Ten byl ale pozitivně testován na doping.

bak, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.