Rubriky:

Bojové sporty

Vémola a operované rameno? Až zase budu mlátit do pytle a do lidí, bude v pořádku

1. prosince 2019 10:13 - Kladno
(Aktualizováno: 1. prosince 2019 10:34)

Stále se zotavuje po operaci ramene, ale boxerský galavečer v Kladně si Karlos Vémola nenechal ujít. Usedl do první řady a viděl téměř všechny zápasy. Pokud seděl, měl klid, jakmile se zvedl, už se tvořil zástup fanoušků lačnících po fotce s tímto zápasníkem MMA.

Sport.cz

Před třemi týdny Vémola prohrál ve vyprodané O2 areně zápas s Attilou Véghem, poté podstoupil operaci ramene.

„Nevím, jak na tom je. Podle doktorů dobře, pořád s rukou nehýbu. Dobře na tom bude, až zase budu mlátit do pytle a do lidí," řekl Vémola Sport.cz v Kladně, když opouštěl boxerský galavečer.

Pohled, který mnohým vyrazil dech. UFC už se mi nepovede, přiznal smutný Karlos Vémola

Sport.cz

Sám přiznává, že nemůže kvůli bolesti ještě ani běhat. „Teď je to o hlavě. Psychika se hojí špatně a vždycky nejpomaleji, ale já jsem Terminátor, takže čip musíme přeprogramovat a jedeme dál."

Z důvodu rekonvalescence má čtyřiatřicetiletý zápasník od bojů v kleci na chvíli pokoj. Na prvním místě je nyní narození třetího potomka. Ale jak sám říká, přítelkyně je prvorodička, bude záležet na ní. "Uvidíme, jak to Lela zvládne," dodal s úsměvem Vémola.

jab, lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.