Rubriky:

Bojové sporty

Tvrďák Vémola na Vánoce pouštěl Pepíka. Dělám všechno, aby přežil, hlásil

25. prosince 2019 12:36 - Praha

Tvrďák Karlos Vémola je opět v centru dění. Tentokrát sice nevybojoval žádný drsný zápas, kdy by soupeře složil na lopatky a zasypal ho spoustou ran. Pozornost fanoušků upoutal vánočním počinem u Vltavy. Video se pak následně objevilo na sociálních sítích.

 

OKTAGON MMA

„Jako každý rok se snažím u Vltavy udělat malý dobrý skutek, pustit našeho Pepíka. I když vím, že je hodně velká šance, že ten kapr nepřežije. I tu malou šanci beru a dělám všechno pro to, aby to Pepík přežil," svěřil se bojovník na facebookovém profilu Czechfighters.

A stejně jako v přípravě na zápas, tak i v tuhle chvíli prý udělal maximum, aby to dobře dopadlo. „Nosím si domů kanystry s vodou z Vltavy, aby se aklimatizoval na vodu, do které půjde a držím jí co nejstudenější, aby neměl teplotní šok. A doufám, že bude mít krásné Vánoce," dodal, když vypustil kapra do vody.

https://www.facebook.com/oktagonvyzva/videos/576359436478720/

Nakonec pak poslal fanouškům vzkaz směřující do následujících dvanácti měsíců. „Věřím, že spolu všichni dohromady dokážeme v roce 2020 velké věci," uvedl bojovník přezdívaný Terminátor, jenž v poslední ostře sledované bitvě prohrál se Slovákem Attilou Véghem.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Nejkrasnejsi darecek😍

Příspěvek sdílený Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),Pro 24, 2019 v 9:28 PST

Následně pak na svém instagramovém profilu zapózoval u stromečku s dcerkou Lili, která se narodila před týdnem a byla pro bojovníka nejkrásnějším vánočním dárkem.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.