Rubriky:

Bojové sporty

Jsme jeden národ, od slova náš rod, tak chci, abyste se na sebe dokázali dívat, přeje si Procházka

25. března 2020 07:37 - Praha

Místo tréninkových plánů, rozvrhů a limitů přidali sportovci do svého žargonu nové slovo. Šest písmen, které nyní ovlivňují celé Česko. Rouška. Nepatrná část každodenního vybavení, pokud vyjdeme ven. Nevelká, ale důležitá. "Všichni teď motivují a dodávají odvahu, ale je snad jasný, že tohle není třeba ani zdůrazňovat. Ano, přišla změna, ale tohle je v nás samotných, čelit překážkám a přizpůsobovat se a najít cestu. Nosit roušky, ohleduplnost a pomoc druhým, a hlavně dát smysl tomu času, co teď máme. Vítězství everyday. Do týdne uvidíme, jak se tomu bordelu u nás dařilo, pak s tím nějak naložíme,“ napsal na facebook zápasník MMA Jiří Procházka.

 

Oldřich Hrb

„Seď doma. Když musíš ven, nos roušku. Sterilizuj ji a myj si ruce. Neshlukuj se. Zůstaň v klidu. Spolu to dáme," vzkázal přes sociální sítě zápasník UFC David Dvořák.

„Spolu vše zvládneme, držte se," přidal se Machmud Muradov, další bojovník, který zápasí pod americkou organizací UFC.

„Doba je, jaká je. Člověk se může jen přizpůsobit. Tak budiž," vyslal do světa fotku Michal Martínek, který se připravuje na zápas pod organizací PFL. Kdy? To je zatím ve hvězdách.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Doba je jaká je. Člověk se může jen přizpůsobit. Tak budiž . @lenulepiaff #zustanpozitivni

Příspěvek sdílený Michal Blackbeard Martínek (@michal_blackbeard_martinek),Bře 21, 2020 v 10:09 PDT

Karlos Vémola, který nyní trénuje v Londýně, pořídil roušky i pro své děti. Zdraví je jednoznačně na prvním místě.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Osssss !!!!!!

Příspěvek sdílený Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),Bře 18, 2020 v 10:56 PDT

„Ráda bych trochu odlehčila situaci, velmi mě překvapilo, jak jsme se skvěle poprali s nedostatkem roušek, a protože nemůžu plně trénovat, mám více času na své fanoušky. Na svoji instagramovou zeď vložte fotku vaší doma vyrobené roušky," přišla se soutěží zápasnice MMA Lucie Pudilová.

https://www.facebook.com/LuciePudilovaMMA/posts/879737865781328:0

„Všichni teď motivují a dodávají odvahu, ale je snad jasný, že tohle není třeba ani zdůrazňovat. Ano, přišla změna, ale tohle je v nás samotných, čelit překážkám a přizpůsobovat se a najít cestu. Nosit roušky, ohleduplnost a pomoc druhým, a hlavně dát smysl tomu času, co teď máme. Jsme jeden národ, od slova náš rod, tak chci, abyste se na sebe dokázali všichni dívat, mluvit a teď hlavně vypomáhat si," poslal přes facebook povzbuzující slova Jiří Procházka, šampion japonské organizace Rizin, který čeká na oficiální oznámení svého prvního duelu v UFC.

https://www.facebook.com/prochazkaBJP/posts/2971414719568475

S rouškovou fotografií přišel také David Kozma. "Je potřeba se udržovat ve formě."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Je potřeba se udržovat ve formě💪🏻 #kozmma

Příspěvek sdílený David Kozma (@david.pinkpanther.kozma),Bře 18, 2020 v 3:35 PDT

Trénink s rouškou si zpestřila také zápasnice Adéla Hanzlíčková a Oldřich Varga. I takto nyní může vypadat práce s tělem reprezentantů.

https://www.facebook.com/adela.hanzlickova/posts/10218371355967803

"Udržovat se člověk musí, i když před sebou nemá žádný konkrétní cíl. Pohyb v jakékoli formě je důležitý pro naše zdraví a teď to platí dvojnásob. Všem přeji pevné zdraví," popřál thajboxer Lukáš Hron.

"Buďte zodpovědní. Protože funguje přímá úměra, a to si plno z vás neuvědomuje, že čím víc bude koko.., tím dýl to potrvá," vyjádřil se také Daniel Brunclík, zápasník MMA.

https://www.facebook.com/daniel.brunclik/posts/10220127944122842

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty