Živě

Byl jsem zaskočený, až jsem zapomněl slova… Krpálka dostala píseň z obecního rozhlasu

24. července 2020 14:29 - Praha

Odložil si téměř půlmetrákovou cenu Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského, kterou sportovci udělují za nejlepší výkon uplynulého roku, a schody v sídle Českého olympijského výboru se proměnily v koncertní pódium. K Lukáši Krpálkovi přišla zpěvačka Olga Lounová s písničkou Medailista, kterou nazpívala po judistově triumfu na hrách v Riu. Podívejte se v následujícím videu.

Český olympijský výbor

„Já z toho byl tak zaskočený, že jsem zapomněl slova, i když si ji často broukám,“ smál se Krpálek. Text na hudbu Lounové hitu Optimista přitom po olympiádě vymysleli Krpálkovi kamarádi, judisté z Jihlavy.

„A dokonce v nedalekých Jezdovicích, kde jsem trávil dětství, ho prý pořád hrají v obecním rozhlase, než přijde hlášení,“ pobaveně vykládal úřadující mistr světa v nejtěžší hmotnostní kategorii.

sob, Sport.cz, Právo

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.