Joshua s Pulevem budou boxovat 12. prosince v Londýně

16. září 2020 14:00 - Londýn

Odložený boxerský duel těžké váhy mezi mistrem světa Britem Anthonym Joshuou a bulharským vyzyvatelem Kubratem Pulevem se uskuteční 12. prosince v Londýně. Joshuův promotér dnes ujistil, že k dalšímu odkladu už nedojde.

 

Facebook: Anthony Joshua

"Ať už bude souboj s fanoušky nebo bez nich, určitě bude," řekl Eddie Hearn stanici BBC Radio 5 Live. Původně měl britský majitel pásů organizací WBA, WBO a IBF obhajovat tituly proti Pulevovi 20. června, ale do plánů zasáhla pandemie koronaviru.

"Sport si nemůže dovolit jen sedět a čekat, co by mohlo být," doplnil promotér Hearn k očekávané bitvě situované do londýnské O2 areny. Původně měl Joshua s Pulevem boxovat v červnu na stadionu Tottenhamu pro 62 000 fanoušků. Teď je kvůli covidu-19 možné, že v areně pro 20 tisíc lidí bude prázdno.

Hotovo, Kubrat Pulev vítězí, soupeře usadil na podlahu (ilustrační foto).

Facebook: Kubrat Pulev

Joshua získal mistrovské tituly zpět do svého držení 7. prosince po úspěšné odvetě s Andym Ruizem. Američan mexického původu předtím sesadil favorizovaného Brita z trůnu na začátku června.

ČTK

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: