Rubriky:

Bojové sporty

V Budapešti se nedočkali výhry ani další tři čeští judisté

24. října 2020 13:20 - Budapešť

Česká výprava na judistickém Grand Slamu v Budapešti se nedočkala vítězství ani ve druhém soutěžím dnu. Hned po prvních zápasech dnes turnaj skončil pro Renatu Zachovou i Ivana Petra s Jaromírem Musilem.

 

Milan Malíček, Právo

Zachová ve váze do 63 kg podlehla na ipon domácí naději a juniorské mistryni světa i Evropy z loňska Szofi Özbasové. Rovněž před limitem prohráli i oba reprezentanti v kategorii do 81 kg - Petr s Rumunem Marcelem Cerceou a Musil s Kamoliddinem Rasulovem z Uzbekistánu.

Už v pátek neuspěli v maďarské metropoli David Pulkrábek (do 60 kg) a Tomáš Binhak (do 66 kg). V neděli zkusí štěstí David Klammert a Jiří Petr ve váze do 90 kg.

Budapešťský Grand Slam je po osmiměsíční pauze prvním elitním světovým turnajem. Startu na něm se musel vzdát olympijský vítěz Lukáš Krpálek, u něhož test odhalil nákazu koronavirem.

ČTK

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.