Živě

Fury bude před duelem s Wilderem ještě jednou boxovat

24. října 2020 20:52 - Londýn

Před očekávaným třetím soubojem Tysona Furyho a Deontaye Wildera si Brit ještě jednou zaboxuje. V sobotu oznámil, že se 5. prosince představí v Londýně, aniž prozradil jméno soupeře. V domácím prostředí nastoupí Fury po více než dvou letech.

 

Facebook: Tyson Fury

Dvaatřicetiletý britský profesionál je mistrem světa organizace WBC. Pás získal po výhře nad Američanem Wilderem 22. února, kdy Fury zvítězil jednoznačně. V prosinci 2018 skončil jejich první souboj remízou. Třetí bitva se měla původně odehrát v červenci opět v Las Vegas, ale do plánů zasáhl koronavirus.

Fury si předtím naplánoval ještě jeden duel. "Už je to jisté, 5. prosince budu boxovat v Londýně. Soupeře oznámím brzy," uvedl na sociálních sítích Brit, jenž v 31 duelech zatím neprohrál.

Skandál! Souboj hvězd prý organizuje šéf mafiánského klanu

S krajanem Anthonym Joshuou by se pak mohli utkat o "sjednocovací" titul šampiona těžké váhy. Joshua drží tituly organizací WBA, IBF, WBO a IBO, obhajovat je má 12. prosince v londýnské O2 areně proti Kubratu Pulevovi z Bulharska.

ČTK

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.