Živě

Táhni, Satane! Bojovník MMA si vysával krev z rány a plival ji po zdravotnících

7. června 2021 18:45 - Brisbane/Praha

Bojovník MMA a bývalý profesionální hráč ragby je souzen za napadení zdravotníků poté, co po nich plival krev a vykřikoval, že vidí ďábla. Australský ranař Samuel Patrick Dobb byl loni v květnu středem pozornosti policistů v Queenslandu, když se choval agresivně a vykřikoval „f*ck off, Satan.“ (Táhni, Satane)

 

@9NewsGoldCoast , Twitter

Dobb si během svého běsnění způsobil zranění a byla mu přivolána sanitka. Když ho odvážela, z otevřené rány na prstě si vysál krev a plival ji po zdravotnících, kteří ho ošetřovali.

Bojovník u soudu tvrdil, že je nevinný, a hájil se tím, že za to, že během jízdy viděl démonicky vypadající věci, které se mu smály, může kořeněný nápoj. Prý vědomě neužil žádné omamné látky, protože by mohly ohrozit jeho začínající zápasnickou kariéru v MMA.

„Nikdy bych to neriskoval," řekl. „Připadalo mi to tak skutečné... démonicky vypadající tváře, které na mě křičely, smály se mi a říkaly, že přijdu do pekla, že už mě mají," vypověděl u soudu Dobb.

Proces se obnovil poté, co předchozí řízení zmatečně vedl jeden z porotců okresního soudu Southportu.

bp, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.