Attila se společně se známým zpěvákem vrací zpět do hry! Dojde k odvetě s Vémolou?

25. června 2021 20:05 - Praha
(Aktualizováno: 29. června 2021 15:57)

Velký návrat po dvou letech! Slovenský zápasník Attila Végh půjde po delší době znovu do boje. Tentokrát se ale nebude jednat o souboj v MMA. Pětatřicetiletý bojovník se představí mezi provazy ve dvou boxerských duelech v organizaci Fight Night Challenge. V nově vzniklé stáji se poprvé představí 26. prosince. Na stejné akci se má v zápase objevit také slovenský raper Rytmus, o čemž informoval web kaocko.cz.

 

OKTAGON MMA

9. listopadu 2019. To je datum posledního představení slovenského válečníka v OKTAGONU. Nutno podotknout, že představení velice úspěšného. Památná výhra v „Zápasu století" zvýšila Véghovi už tak vysokou popularitu, zároveň ale vzápětí přinesla neustále opakující se dotazy. Kdy bude odveta s českým Terminátorem?

V nejbližší době se tak zřejmě nestane. Slovenský veterán čeká od organizace OKTAGON MMA na adekvátní nabídku. Végh se tak momentálně na nějakou dobu loučí s největší tuzemskou MMA organizací. Šampion Bellatoru má před sebou dva boxerské duely. Pro první zná přesný termín, pro ten druhý zase soupeře. Na začátku příštího roku se potřetí v kariéře utká s Emanuelem Newtonem. Se zkušeným americkým zápasníkem má v Bellatoru vyrovnanou bilanci. Informaci přinesl web kaocko.cz.

Do pozadí tedy ustupuje očekávaná odveta s Karlosem Vémolou v organizaci OKTAGON MMA. Český bojovník má před sebou v červenci zápas na Štvanici na turnaji OKTAGON 26, kde se pobije s polským bijcem Marcinem Naruszczkou o mistrovský pás střední váhy. Diváci se ale mohou těšit na návrat do ringu v podání čtyřiačtyřicetiletého slovenského zpěváka Patrika Vrbovského.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Attila Vegh (@veghattila)

Slovenský muzikant má již s bojovými sporty zkušenost. V prosinci 2018 stanul v ringu proti českému raperovi Marpovi. Před necelými třemi roky z toho byla po šestikolové bitvě výhra českého zástupce. Rytmusův soupeř ještě není známý, ale mělo by se jednat o zahraničního rapera.

Fight Night Challenge je zbrusu nová organizace, která spojí do jednoho bojovníky MMA a postavy z umělecké scény. Na programu je série akcí. Každá z nich nabídne pět unikátních duelů, které budou mít flexibilní pravidla. Svou aktivní účast v zápasech v této pozoruhodné výzvě přislíbili také další slovenští rapeři Separ a Majk Spirit.

mak, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.