Petráška zpátky do klece poslala manželka. Teď chce soupeřům ukázat zlejší tvář

2. července 2021 13:16 - Praha

Fanoušci se dočkali. Miloš Meloun Petrášek znovu našel chuť do zápasení. Comeback si odbude 24. července na galavečeru OKTAGON 26 na pražské Štvanici. Naposledy zápasil v listopadu předloňského roku. Série tří porážek v řadě zapříčinila, že se mu dlouho do žádného dalšího souboje nechtělo. To už je ale minulostí. „Těším se. Doufám, že ukážu úplně novou verzi Melouna,“ slibuje osmadvacetiletý zápasník. Více už v našem videu.

Sport.cz

Míň taktiky a větší chuť se jít porvat. V tom spočívá jeho změna. „Bude to míň racionálně uvažující Meloun a víc emocionálně uvažující Meloun," vysvětluje. Musí soupeře víc nenávidět. Na tréninku mu to prý jde. Ostatní ho chválí, že je zlejší.

Dokáže to přenést i do zápasu? Na Štvanici to prověří Chorvat Vlado Neferanovič. s vyrovnanou bilancí 6 výher, 6 proher. Stejně jako jeho český protivník má na kontě sérii porážek. Kdo z nich ji utne?

Miloš Petrášek naposledy zápasil v listopadu 2019. V pražské O2 areně prohrál na body s Joachimem Christensenem

Sport.cz

Miloš Petrášek do zápasu dlouho jít nechtěl. Připravoval se ale dál naplno. Stále stejně. Po boku předních českých bojovníků. S Jiřím Procházkou, Karlosem Vémolou nebo Michalem Martínkem. Zlomilo se to až nedávno a Miloš Petrášek je zpět. „Říkal jsem si, že už nejsem nejmladší, a že by mi mohl taky úplně ujet vlak. Že toho pak nechci litovat. Řekl jsem si, že se furt cítím dobře, takže je čas si to s někým rozdat," zdůvodňuje své rozhodnutí.

Bojovník, který nerozkvetl. Zatím. Vrátí se český talent na bojiště?

Se smíchem pak dodává, že se našel i jiný důvod. „Manželka řekla, že už jsem nesnesitelnej, ať už jdu okamžitě zápasit!"

Věří, že se jeho kariéra znovu nastartuje a odhaluje další plány. Chtěl by vyzkoušet přestup o váhu níž. Z polotěžké váhy do střední. Shodit z 93 do 84 kg. Přestup by to nebyl trvalý, ale krátkodobý. Na pár zápasů.

O soupeři už by věděl. „Bylo by super jít s Pirátem. Už jsme vlastně spolu zápas mít měli a on chce v 84 bojovat o titul s Karlosem, tak jsem si říkal, že bych byl taková dobrá mezizastávka mezi tím."

jab, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.