Bude maso, slibuje český zápasník. Kdo je GrilMMasterem?

8. září 2021 08:40 - Praha

GrilMMaster je ze zápasníka Matouše Kohouta. Propadl totiž grilování a vaření. Natáčí o tom i videa a zveřejňuje je právě pod tímto názvem. GrilMMaster. Není divu, že odměnu za zápas, který ho čeká v sobotu na galavečeru OKTAGON 27 v Bratislavě, si plánuje připravit sám. Bude pořádně masitá. „Koupím si nějakej dobrej steak a udělám si ho,“ prozradil ve svém posledním rozhovoru před duelem se Slovákem Františkem Fodorem.

Sport.cz

„Musím říct, že maso mě baví nejvíc. Když jsem třeba zkoušel omáčky, tak to vždycky dopadlo špatně. Takže mě fakt baví masa a taková ta rychlá příloha k tomu, pečený brambor a tak. Manželka je ráda, když o víkendu uvařím, " dodává.

Vaření a grilování ho chytlo během návštěvy u bratra v Austrálii. Stejně jako v bojových sportech, i v tomto oboru se snaží neustále zlepšovat. "Největší změna? Začal jsem už maso poznávat. To je jako když začnete pít víno. Nejdřív začnete s obyčejným a pak začnete poznávat ty chutě. Takže já se teď snažím dělat jídla z kvalitního, farmářského masa a vidím v tom rozdíl."

Ve svém zatím posledním zápase na OKTAGONU 23 porazil Matouš Kohout na body Jana Širokého

OKTAGON MMA

Rád sleduje i pořady o vaření s jinými protagonisty. Jeho oblíbencem je třeba Gordon Ramsay. Nevynechá je ani teď, v dietním období. To, že si dělá chutě, a přitom ho čekají krabičky, mu vůbec nevadí. „Sleduju to furt. Strašně rád se dívám na to, jak lidi vařej. Když prostě vidím to pečený maso a potom, když jedou tím nožem, jak to křupe...," usmívá se Matouš Kohout. Více už v našem videu.

Demolice v kleci, Češi ukázali sílu. Dvě tvrdá K.O., zrození královny a jeden letecký den

Do česko-slovenského souboje s Fodorem zbývá posledních pár dní. Posledních pár lehčích tréninků a také dělání váhy. „Příprava proběhla v pohodě. Hlavně bez zranění. Stihl jsem Polsko, sparingy s Patrikem Kinclem. Jsem spokojený, teď už to jen v tom zápase prodat," přeje si.

Zápas Kohout - Fodor bude uzavírat prelims kartu turnaje OKTAGON 27. Hlavním duelem bratislavského galavečera je titulová bitva Ivan Buchinger vs. Vojto Barborík. Vše lze 11. září sledovat na OKTAGON.tv.

jab, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.