Rubriky:

Bojové sporty

Hvězda MMA si odskočila do ringu. Pravačka poslala boxera k zemi

18. června 2018 21:00 - Praha

Tohle se často nevidí. Neporažený bijec MMA, který září v prestižní organizaci Bellator, si odskočil z klece do boxerského ringu. Michael Venom Page má v oktagonu třináct výher, před pár dny si připsal druhé vítězství mezi šestnácti provazy v Londýně. A nebylo o něm pochyb. Ve druhém kole jeho pravačka vyřadila soupeře z provozu. Na zemi se ocitl Michal Clach.

Jak je vidět na videu, nešlo o klasický čistý boxerský úder, ale proč by mělo toto jedenatřicetiletého bojovníka trápit, když si jeho pravačka našla cíl a vykonala své. Soupeř skončil na zádech, než ho rozhodčí odpočítal, Page našel čas a povídal si s okolím. V ringu mu poté blahopřál i David Haye, bývalý šampión těžké váhy.

Šestadvacetiletý Polák nastoupil ke svému sedmému zápasu, jen jeden vyhrál. Ve světovém žebříčku nepatří ani do první pětistovky, přesto je soupeřem, který umí udeřit, ale na neporaženého Angličana jednoduše nestačil.

Page v kleci neprohrál od dubna 2012, v ringu se poprvé představil loni v říjnu, zápas také ukončil předčasně. V premiéře na něj nestačil Jonathan Castano.

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.