Cyklokrosař Štybar byl pátý v závodě Superprestige

GIETEN

Den po třetím místě v závodě Světového poháru v Koksijde obsadil český cyklokrosař Zdeněk Štybar pátou pozici v nizozemském Gietenu, kde v neděli pokračovala série Superprestige. Člen stáje Fidea dojel za čtyřmi Belgičany, z vítězství se radoval Klaas Vantornout.

Štybar byl na zabahněné trati členem větší skupiny, v níž dojeli také další dva Češi Martin Zlámalík (10.) a Radomír Šimůnek (12.).

Výsledky:
1. Vantornout 1:01:48, 2. Wellens stejný čas, 3. Nijs -40, 4. Pauwels (všichni Belg.), 5. Štybar (ČR), 6. Peeters (Belg.), ...10. Zlámalík, 12. Šimůnek (oba ČR) všichni -57.
Průběžné pořadí: 1. Nijs 71 b., 2. Vantornout 68, 3. Wellens 62, ...13. Dlask 21, 14. Štybar 19, 18. Šimůnek 7, 19. Zlámalík (všichni ČR) 6.