Rubriky:

Ostatní sporty

Pražskou tyčku vyhráli Ptáček a Kanaďanka Duclosová-Lasnierová

16. února 2011 18:42 - PRAHA

Adam Ptáček vyhrál mezinárodní skokanský mítink Zimní pražská tyčka. V rozeskakování o prvenství s Markem Hollisem překonal 545 centimetrů, Američanovi zůstalo v zápise 530 cm. Soutěž žen na Strahově vyhrála Kanaďanka Gabriella Duclosová-Lasnierová, jež zdolala 425 cm stejně jako druhá Romana Maláčová.

 

ČTK/Vladislav Galgonek

Maláčová se pokoušela o zdolání limitu 440 cm, který by jí zajistil letenku na březnové halové ME do Paříže. Laťka však na stojanech nezůstala a třiadvacetiletá závodnice USK Praha skončila druhá, neboť 425 cm zdolala až na třetí pokus.

Třetí místo v mužské soutěži obsadil Lukáš Bechyně, který po výkonu 515 cm předčil na pokusy Jana Kudličku.

Skok do dálky vyhrála Jana Korešová, která předvedla 630 cm a k limitu na HME jí scházely dva decimetry. "Škoda čtyř přešlapů, některé byly těsné a létalo mi to při nich za šest a půl metru. O limit se pokusím v neděli na halovém mistrovství republiky," prohlásila vícebojařka s dálkařským maximem 665 cm.

ČTK

Časová osa: Ostatní sporty

Filtr článků - Ostatní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.