Češi mají z mistrovství světa v aerobiku tři tituly

22. října 2011 16:55 - GOLD COAST

Čeští reprezentanti vybojovali na mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness v australském Gold Coastu tři zlaté medaile. Titul z loňského šampionátu v Eindhovenu obhájila trojice Radka Cihlářová, Tereza Cihlářová a Zuzana Reissová před krajankami Adélou Samešovou, Barborou Poulovou a Monikou Cermanovou. Znovu nejlepší byly i týmy Aerobic Dancers Kladno (fitness aerobik) a Oxygen Příbram (step).

V individuálních disciplínách získal medaili pouze pár Veronika Šindelářová, Pavel Sirotek, který při obhajobě titulu skončil třetí. Po loňském premiérovém prvenství obsadila Denisa Barešová tentokrát páté místo, Jan Pochobradský rovněž nezopakoval pódiové umístění a z pozice úřadujícího vicemistra světa skončil čtvrtý. 

Mistrovství světa v sportovním aerobiku a fitness v Gold Coastu (Austrálie):
Muži: 1. Brown (Austr.), 2. Väisänen (Fin.), 3. Andreoli (Austr.), 4. Pochobradský (ČR).
Ženy: 1. Matilainenová (Fin.), 2. Scullyová, 3. Bullová (obě Austr.), ...5. Barešová (ČR).
Páry: 1. Bullová, Brown, 2. Danielsová, Andreoli (všichni Austr.), 3. Šindelářová, Sirotek, 4. Jiříková, Pochobradský (všichni ČR).
Týmy: 1. R. Cihlářová, T. Cihlářová, Reissová, 2. Samešová, Poulová, Cermanová (všechny ČR), 3. D. Hulstaertová, E. Hulstaertová, Jonckers (Belg.), 4. Svobodová, Kotrnochová, Večerková (ČR).
Fitness aerobik: 1. ČR - Aerobic Dancers Kladno, 2. ČR FC Báry a Hanky Šulcové, 3. Austrálie - Synergy, ...6.. ČR - Aerobik klub Zlín.
Step: 1. ČR - Oxygen Příbram, 2. Rusko - Grsuog Flamenko, 3. ČR - Sport Academy Kladno.

ČTK

Časová osa: Ostatní sporty

Filtr článků - Ostatní sporty


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.