Rubriky:

Cyklistika

Bikeři získali na MS v orientačních závodech 17 medailí

3. srpna 2019 21:52 - Viborg

Česká reprezentace získala na mistrovství světa v orientačních závodech na horských kolech v dánském Viborgu 17 medailí. Z velmi úspěšného šampionátu výprava přivezla pět zlatých kovů, devět stříbrných a tři bronzové. Pouze ve sprintu se nikdo z mužů, žen či v juniorské kategorii nestal šampionem.

 

Michal Červený

Během sedmi dnů bikeři závodili v pěti kategoriích: sprintu, střední a dlouhé vzdálenosti, závodu s hromadným startem a štafetách. Ty dnes přinesly Čechům kompletní sbírku, přičemž zlato vybojovali junioři, stříbro muži za Ruskem a bronz juniorky.

V českou exhibici se proměnil páteční závod s hromadným startem, který vyhrál Jiří Hradil před Kryštofem Bogarem a Vojtěchem Stránským.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.