Rubriky:

Cyklistika

Tým Milram zůstává v profesionální cyklistice

5. prosince 2008 16:44 - BRÉMY

Němci nepřijdou o svou poslední velkou cyklistickou stáj. Vedení mléčné firmy Nordmilch se po několikatýdenním zvažování rozhodlo zůstat u podpory týmu Milram, jenž má licenci elitní série ProTour.

Společnost Nordmilch uvažovala o stažení z cyklistiky po sérii dopingových skandálů a zhoršení image tohoto sportu, nakonec však zůstala. "Máme nadále důvěru v tým Milram a doufáme i ve zlepšení mediální situace," uvedli dnes představitelé firmy v tiskovém prohlášení.

Nordmilch má s cyklistickou stájí kontrakt do roku 2010, stoprocentně jistá je podle agentury SID podpora zatím pouze pro příští rok. V Milramu působí mimo jiné velké naděje německé cyklistiky Linus Gerdemann, Gerald Ciolek, Markus Fothen nebo Fabian Wegmann.

Kvůli dopingovým skandálům už v minulosti v Německu vycouvali ze sponzorování cyklistiky titulární sponzoři týmů T-Mobile a Gerolsteiner.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.