Cyklista Armstrong bude počtvrté otcem

24. prosince 2008 10:54 - NEW YORK

Americký cyklista Lance Armstrong bude počtvrté otcem. Sedminásobný vítěz Tour de France oznámil, že jeho přítelkyně Anna Hansenová je těhotná a dítě se narodí v červnu.

"Anna a já jsme nadšeni, protože se nám narodí miminko. Naše rodiny jsou velmi šťastné a na rok 2009 se díky tomu těšíme o to víc," řekl agentuře AFP sedmatřicetiletý Armstrong, který na podzim oznámil, že v lednu se po tříleté pauze vrátí do profesionálního pelotonu.

Armstrong má z předchozího manželství tři děti: syna Luka (9 let) a dvojčata Isabelle a Grace (7). Bývalá manželka Kristin mu je porodila po umělém oplodnění, protože se mělo za to, že Armstrong vlivem chemoterapie, která mu pomohla překonat rakovinu varlat, nemůže mít děti. Nyní však bylo dítě počato přirozenou cestou.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

MS v biatlonu 2021

52. mistrovství světa v biatlonu se koná od 10. do 21. února 2021 ve slovinské Pokljuce, původně se však mělo konat v Rusku. Na programu je celkem 12 závodů, Češi obhajují dva bronzy, které loni v Itálii získali ve smíšené štafetě a Lucie Charvátová ve sprintu žen.

Patička stránky: