Cyklista Armstrong bude počtvrté otcem

24. prosince 2008 10:54 - NEW YORK

Americký cyklista Lance Armstrong bude počtvrté otcem. Sedminásobný vítěz Tour de France oznámil, že jeho přítelkyně Anna Hansenová je těhotná a dítě se narodí v červnu.

"Anna a já jsme nadšeni, protože se nám narodí miminko. Naše rodiny jsou velmi šťastné a na rok 2009 se díky tomu těšíme o to víc," řekl agentuře AFP sedmatřicetiletý Armstrong, který na podzim oznámil, že v lednu se po tříleté pauze vrátí do profesionálního pelotonu.

Armstrong má z předchozího manželství tři děti: syna Luka (9 let) a dvojčata Isabelle a Grace (7). Bývalá manželka Kristin mu je porodila po umělém oplodnění, protože se mělo za to, že Armstrong vlivem chemoterapie, která mu pomohla překonat rakovinu varlat, nemůže mít děti. Nyní však bylo dítě počato přirozenou cestou.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: