Rubriky:

Cyklistika

Pandemie znemožní i MS v sálové cyklistice a pražské finále SP

4. srpna 2020 16:14 - Aigle

Kvůli pandemii koronaviru se na podzim neuskuteční mistrovství světa v sálové cyklistice. Šampionát v kolové a krasojízdě měl od 27. do 29. listopadu hostit Stuttgart, ale Mezinárodní cyklistická unie UCI dnes na žádost německých pořadatelů oznámila jeho zrušení. Na stejném místě se MS uskuteční až v roce 2021, a to v termínu 29. - 31. října.

 

@ facebook Sálová cyklistika Slovensko

Definitivně byl zrušen také letošní Světový pohár v kolové. Z původně sedmidílného seriálu, jehož součástí byl i turnaj ve Svitávce, zbylo po předchozích škrtech v kalendáři jen pražské finále, ani to se ale 5. prosince na Pankráci neuskuteční. Naproti tomu finále krasojezdeckého pohárového seriálu má stále termín 21. listopadu v německém Albstadtu.

ČTK

Časová osa: Cyklistika - Tour de France 2020

Filtr článků - Cyklistika


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.