Rubriky:

Cyklistika

Cyklistická Tour de France bude ochuzena o vítěze z roku 2008

20. ledna 2011 17:27 - PAŘÍŽ

Na letošním ročníku cyklistické Tour de France se neobjeví její vítěz z roku 2008 Španěl Carlos Sastre ani třetí muž loňského pořadí Rus Denis Meňšov. Oba totiž oblékají dres stáje Geox-TMC, která nepatří do elitní kategorie ProTour a neobdržela od organizátorů divokou kartu.

 

Stefano Rellandini, Reuters

Na účast v neslavnějším závodu, který se uskuteční od 2. do 24. července, se vedle 18 elitních týmů mohou těšit francouzské stáje Cofidis, Europcar, Francaise des Jeux a Saur-Sojasun, na které se při udělování divokých karet dostalo.

Mezi největší favority však budou patřit tradičně jezdci stájí Saxo Bank, Liquigas, Radioshack, HTC-Highroad, kazašské Astany s Romanem Kreuzigrem či nového lucemburského týmu Leopard s bratry Schleckovými.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.