Rubriky:

Cyklistika

Americkou cyklokrosařku Dombroskou zabil při tréninku kamión

3. října 2013 21:47 - Antverpy

Americkou cyklokrosařku Amy Dombroskou zabil při tréninku v Belgii kamión. Šestadvacetiletá členka belgického týmu Telenet Fidea, která před dvěma lety závodila na Světovém poháru v Plzni, v době tragické nehody trénovala rychlost za skútrem.

"Hrozná zpráva. Amy byla hrozně sympatická mladá žena s mnoha ambicemi," řekl člen vedení stáje Telenet Corné Lepoeter belgickým médiím. "Byly asi čtyři hodiny odpoledne, jela za skútrem, jehož řidič zázrakem srážku s kamiónem přežil. Pro Amy byly důsledky fatální," dodal.

Dombroská byla trojnásobnou šampiónkou USA do 23 let, předtím závodila s Kateřinou Nash za stáj Luna Pro. V Telenetu jezdila i s Pavlou Havlíkovou.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.