Rubriky:

Cyklistika

Cyklokrosař Nipl po prvním triumfu vede Český pohár

16. listopadu 2013 17:53 - Holé Vrchy

Vojtěch Nipl vyhrál poprvé v sezóně závod Českého poháru v cyklokrosu a po triumfu v Holých Vrchách se stal novým lídrem seriálu. Nipl se výhry dočkal po druhých místech v předchozích závodech v Hlinsku a Milovicích, k tomu byl čtvrtý v Kutné Hoře a pátý v Uničově.

 

Michal Červený

V čele seriálu Toi Toi Cup Nipl vystřídal Tomáše Paprstku, který zopakoval třetí místo z Hlinska. Mezi oběma je stále jednobodový rozdíl, jen si prohodili pořadí.

Pátý díl pohárové série měl pátého vítěze. Nipl o 27 sekund porazil Michaela Boroše, který ovládl předchozí závod v Hlinsku, Paprstka byl nejrychlejší předtím v Milovicích. Z elitní šestice průběžného pořadí dosud nedokázal vyhrát jen třetí Vladimír Kyzivát, který na Mladoboleslavsku dojel pátý.

Kyzivát v celkovém pořadí zaostává o šest bodů za Paprstkou, o dva body za ním jsou zbývající vítězové dosavadních pohárových závodů Ondřej Bambula a Jakub Skála.

Závod Českého poháru Toi Toi Cup v Holých Vrchách:
1. Nipl (Focus Cycling Znojmo) 1:01:10,
2. Boroš (ČEZ Cyklo Team Tábor) -27,
3. Paprstka (Remerx-Merida Team Kolín) -49,
4. Bambula (ČEZ Cyklo Team Tábor) -1:53,
5. Kyzivát (Johnson Controls AŠ M. Boleslav) -2:27,
6. Skála (ČEZ Cyklo Team Tábor) -2:55.
Průběžné pořadí (po 5 z 8 závodů):
1. Nipl 141 b.,
2. Paprstka 140,
3. Kyzivát 134.
ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.