Rubriky:

Cyklistika

Živě

To svět neviděl. Do cíle chybělo pár kilometrů, závodnice v úniku pak zabrzdil zvednutý most

22. srpna 2017 11:10 - Oslo/Praha

Tak tohle byl pořádný pech. Cyklistky jedoucí v úniku během třetí etapy závodu Okolo Norska připravila o možný triumf kuriózní zápletka. Nešlo o smolný defekt, ani o nějaký atak fanoušků, cyklistky byly dostiženy kvůli tomu, že se před nimi neplánovaně zvedl most.

Video již není dostupné

sntv

Nevídaný pech měly cyklistky jedoucí v úniku při závodu Okolo Norska. Šlapaly do pedálů co to šlo. Jenže osud jim dotažení úniku nedopřál. Čtyři uprchlice totiž musely nečekaně zastavit, když se před nimi zvedl most přes řeku. Tušily, že z úniku nic nebude a smutně se ohlížely za sebe. A oprávněně, protože za chvíli se přihnal peloton.

Do cíle přitom zbývalo jen pět kilometrů a únik vypadal velmi nadějně. Díky tomuhle zádrhelu ale peloton manko zlikvidoval a v závěru etapy se bojovalo od nuly.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.