Živě

Golfistka Spilková si na Havaji pohoršila na 56. místo

20. dubna 2019 09:22 - Oahu

Golfistka Klára Spilková si v náročných větrných podmínkách na turnaji LPGA na Havaji po třetím kole pohoršila. Čtyřiadvacetiletá pražská rodačka zahrála v pátek na ostrově Oahu tři rány nad par a s celkovým skóre v paru klesla zhruba o dvacet míst na dělenou 56. pozici.

 

Zdeněk Sluka, Právo

Spilková se v prvních dvou kolech pokaždé dostala pod hranici paru a na pátý pokus tak letos poprvé na americké tour prošla cutem. V pátek zaznamenala bogey na třech z úvodních pěti jamek, a i když poté dvakrát skórovala, další dvě bogey jí přinesly výsledek 75.

Turnaj Lotte Championship s dotací dva miliony dolarů, jenž se hraje netypicky od středy do soboty, vedou před závěrečným kolem se skóre -14 Kanaďanka Brooke Hendersonová a mladší ze sester Kordových Nelly.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.