Rubriky:

Golf

Živě

Golfistka Spilková na LPGA v Grand Rapids o ránu neprošla cutem

15. června 2019 17:39 - Grand Rapids/Praha

Golfistce Kláře Spilkové se ani na turnaji v Grand Rapids nepodařilo projít cutem. Po druhém kole, které se kvůli zpoždění ze čtvrtka dohrálo až dnes, se její skóre rovnalo paru hřiště a za postupem zaostala o jednu ránu. Stejně jako dalších 14 hráček, které se podělily o 83. místo.

 

Zdeněk Sluka, Právo

První den Meijer LPGA Classic for Simply Give zahrála Spilková ránu pod par, ve druhém zase jednu nad, poté co zaznamenala pětkrát bogey a čtyřikrát birdie.

Čtyřiadvacetiletá Spilková hraje první sezonu na LPGA Tour a při desátém letošním startu posedmé neprošla cutem. Třetí turnaj za sebou pro ni skončil předčasně, k obratu jí zatím nepomohl ani čerstvě angažovaný nový caddie Wiliam St. Onge z USA.

V Grand Rapids je po dvou kolech v čele Brooke Hendersonová. Kanaďanka se v obou kolech dostala osm ran pod par, celkově má skóre -16 a vede s náskokem tří ran.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.