Živě

Spilková kvůli zažívacím problémům nedohraje PGA Championship

21. června 2019 17:08 - Chaska

Golfistka Klára Spilková odstoupila po 1. kole kvůli zdravotním potížím z majoru KPMG Women's PGA Championship. Čtyřiadvacetiletou hráčku trápily na hřišti v Chasce v americkém státě Minnesota zažívací problémy.

 

Zdeněk Sluka, Právo

Spilková měla problém již během prvního kola. Potíže se ozvaly na první devítce, kterou ještě zvládla po dobrém začátku v paru. Po osmnácti jamkách ale měla členka globálního týmu KPMG pět ran nad par a byla na děleném 102. místě.

"Potíže neustaly ani přes noc, a tak byla Klára Spilková nucena vzdát svůj páteční ranní start druhého kola," uvedl tým české hráčky v tiskové zprávě.

Spilkovou nyní čeká odpočinek. Na americkou sérii LPGA, na kterou má letos prvním rokem členskou kartu, se vrátí na turnaji v Ohiu 11. července. Dohromady s PGA Championship má za sebou jedenáct turnajů a cutem do finálových kol prošla třikrát. Jejím nejlepším výsledkem je 32. místo na Havaji.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.