Rubriky:

Golf

Živě

Spilková kvůli zažívacím problémům nedohraje PGA Championship

21. června 2019 17:08 - Chaska

Golfistka Klára Spilková odstoupila po 1. kole kvůli zdravotním potížím z majoru KPMG Women's PGA Championship. Čtyřiadvacetiletou hráčku trápily na hřišti v Chasce v americkém státě Minnesota zažívací problémy.

 

Zdeněk Sluka, Právo

Spilková měla problém již během prvního kola. Potíže se ozvaly na první devítce, kterou ještě zvládla po dobrém začátku v paru. Po osmnácti jamkách ale měla členka globálního týmu KPMG pět ran nad par a byla na děleném 102. místě.

"Potíže neustaly ani přes noc, a tak byla Klára Spilková nucena vzdát svůj páteční ranní start druhého kola," uvedl tým české hráčky v tiskové zprávě.

Spilkovou nyní čeká odpočinek. Na americkou sérii LPGA, na kterou má letos prvním rokem členskou kartu, se vrátí na turnaji v Ohiu 11. července. Dohromady s PGA Championship má za sebou jedenáct turnajů a cutem do finálových kol prošla třikrát. Jejím nejlepším výsledkem je 32. místo na Havaji.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.