Rubriky:

Golf

Čejkův nejlepší start

24. května 2008 13:36

Konečně! Nejlepší start do turnaje v letošní sezoně předvedl Alex Čejka při PGA Tour na Colonialu.

Výsledek 67 ran (-3) znamená po 1. kole dělené 5. místo. Čejka startující z desáté jamky ale mohl být ještě výš, kdyby býval udržel nastoupený kurs.

Po deseti jamkách byl totiž na výsledku –5 a samostatně na vrcholu leaderboardu. Přibrzdila ho však dvě bogey, na druhé a deváté jamce (voda). Také loni zahájil Čejka na Colonialu se 67 ranami, pak přidal 65 a dělil se o 6. místo, než po víkendu spadl na dělenou 36. příčku.

Se 63 údery (-7) vede Johnson Wagner – letošní vítěz Houston Open zůstal jen o ránu za rekordem hřiště. O dvě rány zpět jsou Phil Mickelson a Brett Wetterich, další ránu ztrácí Glen Day. Čejka se o páté místo dělí s dalšími sedmi hráči. Obhájce titulu Rory Sabbatini hrál 71.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.