Rubriky:

Golf

Když dva dělají totéž...

18. září 2008 15:28

Nervozita stoupá, už jen den zbývá do zahájení Ryder Cupu. Týmy USA i Evropy se snaží po svém co nejlépe připravit na vypjatý golf a co nejvíc zaplašit rostoucí tlak.

USA: tým navštívil Centrum Muhammada Aliho v Louisville, aby se inspiroval bojovným duchem slavného boxera, který původně ohlásil příjezd, ale nakonec do dějiště utkání, prý kvůli logistickým potížím s cestou, nedorazil. V rámci kulturního programu zazpívala Američanům jejich country hvězda Carrie Underwood. A proslov k nim měl bývalý kouč amerického fotbalu Lou Holtz.

Evropa: před prvním tréninkem se celý tým na popud kapitána Nicka Falda sešel v kruhu na prvním odpališti. Kapitán pak vyslal hráče trénovat v trojicích a nikoli ve čtveřicích, aby nebylo „přelidněno“ u greenů při tréninku krátké hry. Ve středu pak Faldo naznačil možná spárování, když dal dohromady švédské duo Robert Karlsson, Henrik Stenson a anglickou dvojici Ian Poulter, Justin Rose.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.