Rubriky:

Golf

Mašínová jasně mezi elitu

6. října 2008 16:14

Skvělé výkony a první místo ve finančním žebříčku SAS Masters Tour katapultovaly českou profesionálku Zuzanu Mašínovou do Ladies European Tour 2009.

Česká profesionálka a hrající redaktorka Golf Digest C&S potvrdila, že letos byla na severu Evropy nejlepší a o víkendu vyhrála závěrečný turnaj Volkswagen Open ve švédském Kallforsu. I při jejím druhém letošním vítězství ji kedila maminka.

„Na turnaj bylo pozváno jen třicet nejlepších mužů a žen SAS Masters Tour. Hrálo se mi klidněji, protože jsem měla celkové vítězství v kapse, ale zároveň jsem chtěla moc vyhrát,“ přiznala Mašínová, která byla šokována soupeřkami a jejich přístupu. „Největší rivalka mi přála úspěch a řekla, že chce, abych hrála dobře. Prý se může sama zlepšovat, jen když budou hrát dobře ostatní. To u nás neznám,“ dodala profesionálka.

Mašínová si vybojovala plnou kartu na Ladies European Tour 2009 a již začíná uvažovat o programu. Ještě předtím však koncem týdne odehraje poslední turnaj PGA Czech Tour v Jinačovicích.

SAS Masters Tour dala každopádně sbohem. Snad natrvalo…


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.