Rubriky:

Golf

Golfistky jsou po prvním dnu na MS šestadvacáté

8. října 2008 10:48 - ADELAIDE

Družstvo českých golfistek ve složení Kateřina Růžičková, Klára Spilková a Veronika Holišová se po prvním kole mistrovství světa v Adelaide dělí o 26. místo. Nejlépe ve středu zahrála Růžičková, jež obešla hřiště na 77 ran, Spilková byla o jeden úder horší. Výkon Holišové (82) se jako nejslabší nezapočítával.

Soutěži zatím suverénně vládnou Švédky Caroline Hedwallová, Anna Nordqvistová a Pernilla Lindbergová. Seveřanky mají náskok osmi ran před Španělskem, Hedwallová vévodí individuálnímu hodnocení právě před Nordqvistovou, Růžičková je na 44. místě.

České hráčky obhajují dvacáté místo.

Výsledky - po 1. kole:

1. Švédsko 137, 2. Španělsko 145, 3. Japonsko 146, 4. Kanada, JAR, Skotsko, Nový Zéland, Austrálie, Brazílie všichni 149, ...26. ČR (Růžičková, Spilková, Holišová) 155.

ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.