Rubriky:

Golf

Odoláme, tvrdí evropský boss

10. října 2008 12:16

Globální finanční krize nemá podle zástupce PGA European Tour ovlivnit podobu série, která se pro rok 2009 výrazně mění díky novému Race to Dubai.

„Dva základní pilíře finanční podpory pro rok 2009, televizní práva a velký vklad Dubaje, jsme naštěstí vyřešili už před 12 až 14 měsíci,“ řekl Keith Waters, ředitel mezinárodních vztahů European Tour.

Zatímco dosud nezveřejněný kalendář americké PGA Tour krize s určitostí zasáhne, protože řada sponzorů pochází z finančního a automobilového světa, evropský golf a nový Race to Dubai s celkovou dotací kolem 140 milionů euro mají být podle Waterse nedotčeny.

„Samozřejmě na sto procent nelze zaručit nic, ale narozdíl od Ameriky máme více rozdělené finanční zdroje také ze zeměpisného hlediska,“ dodal Waters.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.