Daly skončil na záchytce

30. října 2008 09:03

Kam může John Daly ještě klesnout? Golf už zažil s dvojnásobným vítězem majoru ledacos. Teď je u Američana na pořadu dnů incident s těžkým opilstvím.

Podle zprávy Associated Press byl Daly nalezen v neděli ráno bezvládně opilý před restaurací Hooters v Severní Karolině. Přivolaná policie odvezla golfistu na záchytnou stanici, kde strávil předepsaných čtyřiadvacet hodin, než vystřízlivěl.

Paradoxem je, že právě restaurační řetězec Hooters patřil dříve ke sponzorům Dalyho, který jeho lokály často a rád využíval.

Vítěz PGA Championship 1991 a British Open 1995 byl tento týden desátým náhradníkem pro start na turnaji PGA Tour na Floridě. Na PGA Tour nemá kartu a spoléhá na sponzorské pozvánky, které vlivem incidentů jako byl tento ale rapidně ubývají.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.