Golfista Daly strávil namol opilý noc v cele

30. října 2008 15:22 - WINSTON-SALEM

Kontroverzní americká golfová hvězda John Daly má za sebou další alkoholovou eskapádu. Dvaačtyřicetiletý vítěz dvou turnajů kategorie major strávil podle zámořských médií o víkendu noc v cele ve městě Winston-Salem v Severní Karolíně poté, co jej policie zadržela naprosto opilého před restaurací.

Daly byl v takovém stavu, že upadal do bezvědomí, a policie byla přivolána, když opakovaně odmítl převoz do nemocnice. Nebyl schopen ani ochoten spolupracovat ani se strážci pořádku, a tak se ocitl v cele kvůli výtržnictví a následně do svého vystřízlivění na záchytce.

Daly před lety propadl alkoholu a hazardním hrám. Podle vlastních údajů prosázel v životě v přepočtu přes miliardu korun. Policii zaměstnává pravidelně, mimo jiné i hospodskými bitkami. Turnajů PGA se účastní už jen díky sponzorským pozvánkám, kterých ale po jeho incidentech neustále ubývá.

ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.