Vy hrajete, děti se baví

4. listopadu 2008 09:57

Co mají areály v Hodkovičkách, Hostivaři a Mstěticích společného kromě toho, že mají golfové hřiště? Pohlídají vám zde vaše ratolesti, když hrajete golf.

Nová služba v dětském koutku v pražském Golf Clubu Hostivař vás přijde na pouhých 50 korun, pokud bude přítomno alespoň pět dětí.

V Hodovičkách po sezoně nyní nabízejí hlídání dětí na objednávku. Je však nutná rezervace dva dny předem na recepci. Cena 110 korun na hodinu.

V dětském koutku klubovny je možno ponechat potomka i ve Mstěticích. Službu v hodnotě 50 korun za hodinu a jedno dítě nabízejí každé úterý od 9 do 13 hodin.

Hlídaní dětí je možné objednat například v pražském Sportcentru Step, v Jinačovicích u Brna a dokonce v předstihu na budovaném hřišti Albatross Golf Clubu ve Vysokém Újezdě.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: