Rubriky:

Golf

Mickelson zařadil zpátečku

5. listopadu 2008 15:27

Nečekaný obrat u Phila Mickelsona. Světová dvojka dlouho tvrdila, že se připojí k European Tour. Tento týden ale Američan změnil slova.

„Nejsem připraven se European Tour plně zavázat. Možná příští sezónu. Nevylučuji to,“ řekl záhadně Mickelson před startem nové sezóny, která začíná ve čtvrtek v Šanghaji. „Když se připojím, chci odehrát víc, než jen minimum turnajů.“

Minimem na European Tour je dvanáct startů, ale do nich se počítá šest turnajů hraných ve Spojených státech. O své zemi Mickelson mluvil jako o stagnující, co se golfu týče, a ještě nedávno plánoval expanzi do Evropy.

Nyní zařadil zpátečku. Možná kvůli osobním sponzorům, kteří chtějí vidět Mickelsona hrát víc golf na americkém trhu. Zvláště když je osud Tigera Woodse nejistý. A možná kvůli tomu světové dvojce pěkně připlatili…


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.