Rubriky:

Golf

Jordan kývl Golf Digest

14. listopadu 2008 09:05

Úspěšná soutěž Golf Digest US Open Challenge pokračuje také v roce 2009. Tentokrát se jí na hřišti určeném pro major zúčastní i Michael Jordan.

Nejlepší basketbalista všech dob, kterého v posledních letech zcela pohltil golf, kývl podle informace agentury Associated Press na nabídku zahrát si hřiště před US Open v takovém stavu, v jakém bude nachystáno na major.

Jednoho kola na rány se zúčastní stejně jako letos zpěvák Justin Timberlake, další dosud nejmenovaná celebrita a také vítěz čtenářské soutěže amerického Golf Digest. Čtenář má za úkol v pouhých šesti slovech vyjádřit, proč by měl soutěž vyhrát a jak na hřišti pokoří hranici 100 ran.

Podle zákulisních informací má být Jordanovým kedíkem Fred Couples. Právě kapitán USA pro Presidents Cup 2009 chce Jordana jako svého asistenta na říjnové utkání. Golf Digest US Open Challenge proběhne v červnu na hřišti Bethpage Black u New Yorku.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.