Rubriky:

Golf

Daly zase řádil

11. prosince 2008 12:43 - SYDNEY

Tak přece se projevil. Svou výbušnou povahu ukázal John Daly na závěr australského turné. První kolo Australian Open zastínil Američanův incident.

V cestě za frustujícím výsledkem 78 ran Daly zahodil divákův fotoaparát mezi stromy. „Jestli ho chceš zpátky, tak si kup nový,“ údajně hráč zakřičel.

Výstup se zrodil poté, co dvojnásobný vítěz majorů zahrál na své poslední jamce mezi stromy. Když se Daly připravoval na další ránu, začal ho jeden divák fotit.

„Od mě pořád bolí od blesku. Z takové blízkosti to bylo velmi neurvalé. Chystal jsem se dropovat a foťák jsem měl dvacet centimetrů od tváře. Kdybych hrál skvělý golf a byl deset pod par, udělal bych totéž,“ řekl Daly, který si po trestné ráně připsal bogey.

Divák uznal, že se dopustil chyby a dodal, že Dalyho nehodlá pronásledovat kvůli případnému odškodnému. Pořadatelé mu dokonce nabídli víkendovou vstupenku, ale on odmítl. Podle turnajového ředitele byl incident „nešťastný“, Dalymu žádný postih nehrozí.


Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.