Rubriky:

Golf

Golfista Singh vyhrál v Thousand Oaks čtvrtý turnaj sezony

22. prosince 2008 08:13 - THOUSAND OAKS

Golfista Vijay Singh z Fidži vyhrál na závěr roku turnaj World Challenge v Thousand Oaks a připsal si již čtvrté prvenství v sezoně a finanční odměnu 1,35 miliónu dolarů. O svém triumfu na turnaji pořádaném Tigerem Woodsem rozhodl především na posledních osmi jamkách závěrečného dne, kde zaznamenal čtyřikrát birdie.

"To jsem vůbec nečekal. Myslel jsem, že Jim Furyk i Anthony Kim hrají také dobře, a jen jsem se snažil držet tempo," uvedl překvapený pětačtyřicetiletý golfista.

Singh má v plánu hrát na nejvyšší úrovni ještě dalších pět let. "Myslím, že neexistuje věkový limit, v kterém byste měli přestat. Podívejte se na Kennyho Perryho a Freda Funka, ti vyhráli velký turnaj i v 48 letech," odmítl spekulace o konci kariéry.

ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.