Rubriky:

Golf

Potenciální kapitán chce Langera

11. ledna 2009 15:39

Jméno nového kapitána Evropy pro Ryder Cup 2010 má být oznámeno příští týden. A jeden z horkých kandidátů už vyjádřil své přání, co se asistenta týče.

Brit Sandy Lyle prohlásil, že pokud bude jmenován, rád by měl k ruce Bernharda Langera, kapitána vítězného týmu z roku 2004. „Byl by hodně prospěšný, co se týče rozhodování, je velmi přemýšlivý,“ řekl Lyle, vítěz British Open 1985 a Masters 1988.

Lyle je nejvážnějším kandidátem kapitánské funkce poté, co Španěl José María Olazábal dal najevo, že ještě nechce tým vést, ale že se ještě pokusí hrát dobrý golf a kvalifikovat se. Ryder Cup 2010 se uskuteční ve Walesu.

Z velké evropské pětky 80. let, kam patří Seve Ballesteros, Bernhard Langer, Ian Woosnam a Nick Faldo, je Lyle jediný, kdo ještě nebyl kapitánem Ryder Cupu. „Nevidím důvod, proč bych to neměl být já. Je to moje poslední šance,“ citovala Lylea agentura Reuters.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.