Rubriky:

Golf

Nejlepší hybrid a wedge

12. února 2009 10:12

Každoroční přehled všech novinek na trhu s vybavením pod názvem Seznam favoritů je tu. Který hybrid a jaká wedge jsou letos pro porotce

Odborníci a testovací hráči z Golf Digest letos jako nejlepší hybrid vybrali hůl Bobby Jones Workshop Edition (na úvodním snímku). Předkládáme výběr z jejich komentářů: Úžasná! Dokáže odehrát tři míče za sebou přesně na stejné místo. Určitě dost dobrá, aby se člověk povznesl nad její vzhled. Na tak malou hlavu dostává míč skvěle do vzduchu a můžete s ní pracovat jakýmkoliv způsobem.

Nejlepší wedge je Titleist Vokey Design Spin Milled (na snímku). Co o ní soudí porotci? Po všech stránkách úžasná wedge. Dělá vše, co potřebujete: bump-and-run, flop nebo spin. Při dlouhých úderech je dokonalá. Líc není ani příliš tvrdá, ani příliš měkká a lze ji snadno otevírat a zavírat. Dělá čest svému jménu. Je velmi adaptabilní.

Kompletní Seznam favoritů včetně českých cen najdete v únorovém Golf Digest C&S.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.