Radecký se změnami

3. dubna 2009 09:00

Chloubou Golf Resortu Konopiště jsou především velké greeny. Mezi novinky letošní sezony patří také odpaliště, díky kterým zmizí jedna slepá jamka.

„Přes zimu se nám podařilo dokončit všechny plánované úpravy mistrovského hřiště Radecký, zejména to je vybudování nových odpališť na čtrnáctce. Jamka tak již nebude slepá,“ říká Jiří Palát, ředitel Golf Resortu Konopiště.

Mezi největší novinky patří dvoupatrový green šesté jamky, díky kterému vznikly minimálně čtyři nové pin pozice, na desítce došlo k rozšíření pravého bunkeru.

„Nákupem třiceti nových golfových vozíků jsme obměnili stávající vozový park,“ dodává Palát. Nyní je k dispozici 50 vozíků vybavených systémem GPS.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.