Šedesát tisíc pro děti

28. května 2009 12:52

Úvodní turnaj série České teplo Noblesse Golf Tour by Top Hotels Group, jehož partnerem je také Golf Digest C&S, vynesl 60 000 korun kontu Pomozte dětem

Na těžkém a větrném hřišti pod Kunětickou horou vyhrál best brutto za 77 ran (+5) Robert Bouška, loňský spoluvítěz finále Jack Nicklaus International Invitational. Na snímku mu předává cenu Radek Dohnal, místopředseda představenstva Top Hotels Group.

Navíc na turnaji, kde se sešla řada manažerů, bankéřů a veřejně známých tváří, padlo šestkrát birdie, což znamená šedesát tisíc korun pro konto Pomozte dětem!

Deset tisíc za každé birdie totiž po každém turnaji pošle společnost České teplo, která je významným partnerem nadace.

„Výsledky bohužel ovlivnil vítr. Věřím, že příště to bude lepší a že padne i eagle, abychom mohli poslat co nejvíc,“ usmíval se jednatel Českého tepla Václav Viaček, jenž cení každou jamku zahranou za dvě rány pod par na sto tisíc korun.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.