Jiménez vede po dvou kolech první turnaj European Tour po pauze

10. července 2020 21:14 - Atzenbrugg

Španělský golfista Miguel Ángel Jiménez útočí v Rakousku na prvním turnaji po koronavirové pauze na vlastní rekord nejstaršího vítěze na okruhu European Tour. Šestapadesátiletý hráč se v Atzenbruggu ujal před víkendovými koly vedení s náskokem dvou ran před pěticí pronásledovatelů.

 

Darron Cummings, ČTK/AP

Cutem v Rakousku prošel i český reprezentant Ondřej Lieser. Po dvou kolech za Jiménezem zaostává o sedm ran a dělí se o 26. místo. Stanislav Matuš zahrál o dalších šest ran víc a na turnaji skončil.

Jiménez na okruhu European Tour naposledy triumfoval v roce 2014 na domácím Open de Espaňa. V té době mu bylo 50 let a 133 dní.

Trojice nakažených golfistů se vrátila na PGA Tour, hraje spolu

Austrian Open je prvním turnajem European Tour po čtyřech měsících. Všichni zúčastnění museli před příjezdem do Diamond Country Clubu u Vídně projít testy na koronavirus. Během turnaje musí dodržovat bezpečnostní zdravotní a hygienická opatření.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.