Živě

Woods dá místo turnaje v Memphisu přednost přípravě na major

24. července 2020 21:13 - Memphis

Golfista Tiger Woods se po nevydařeném vystoupení na prestižním Memorialu v americkém Dublinu odhlásil z nadcházejícího turnaje v Memphisu. Místo toho se chce soustředit na přípravu na PGA Championship, který bude o týden později hostit San Francisco.

 

Darron Cummings, ČTK/AP

Někdejší první hráč světa prošel v Ohiu při svém premiérovém startu po koronavirové pauze jen s obtížemi cutem. V konečném pořadí turnaje, který v minulosti pětkrát vyhrál, obsadil 40. místo.

V San Franciscu je od 6. srpna na programu první major této sezony. PGA Championship byl původně v plánu v květnu, kvůli pandemii koronaviru byl ale přeložen. Červencové British Open bylo zrušeno úplně, US Open se místo června odehraje v září a dubnové Masters přijde na řadu až v listopadu.

Rahm vyhrál Memorial a je novou golfovou jedničkou. Woodse těšilo, že si zahrál

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.