Rubriky:

Golf

Spilková zahrála při restartu LPGA v Toledu v 1. kole tři rány nad par

31. července 2020 20:04 - Praha

olfistka Klára Spilková zahrála ve svém prvním kole po restartu americké LPGA po koronavirové pauze v Toledu tři rány nad par. V rozehraném turnaji Drive On Championship je zatím na děleném 86. místě a v sobotu ji bude čekat boj o cut, postup do nedělního závěrečného dne.

 

Anna Krčmářová

První devítku zvládla Spilková po bogey a birdie v paru. Druhou devítku začala dalším bogey a na čtrnáctce jamce přidala double bogey.

V čele je zatím Američanka Danielle Kangová. Vítězka majoru Women's PGA Championship z roku 2017 dala šest birdie a má náskok tří ran před pěticí soupeřek.

Lieser a Bareš skončili pátí na polském turnaji Pro Golf Tour

Nedařilo se světové dvojce Nelly Kordové z USA: dcera někdejšího tenisty Petra Kordy má čtyři rány nad par a bude jako Spilková bojovat o cut.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.