Rubriky:

Golf

Spilková při restartu LPGA postoupila v Toledu do finále

2. srpna 2020 09:52 - Toledo

Klára Spilková prošla na prvním turnaji LPGA po koronavirové pauze cutem a zahraje si dnešní finálové kolo. Na podniku Drive On Championship v Toledu v Ohiu zopakovala česká golfistka v sobotu 75 ran, tedy tři nad par, a dělí se o 60. místo.

 

Anna Krčmářová

Spilková postoupila těsně, výsledek +7 už by nestačil. Ve druhém kole zahrála dvě birdie a pět bogey. Postup po nepovedeném začátku zachránila světová dvojka Nelly Kordová z USA, dcera někdejšího tenisty Petra Kordy je stejně jako Spilková průběžně šedesátá.

O vedení se dělí tři golfistky: čtvrtá hráčka žebříčku Američanka Danielle Kangová, Céline Boutierová z Francie a Angličanka Jodi Ewartová Shadoffová. Všechny mají skóre -5.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.